Czy warto zamówić szafkę na buty na wymiar? Jak to zrobić?

Przedpokój pełni ważniejszą rolę w aranżacji mieszkania, niż wielu osobom mogłoby się wydawać. Choć ma on głównie zadanie praktyczne, to jest również odpowiedzialny za pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi wejściowych, dlatego zawsze musi być schludny, zadbany i dobrze zorganizowany. Jednym z mebli do przedpokojów, które to ułatwiają są szafki na buty, które mają całą gamę różnych zalet. Jednak bardzo często dochodzi do sytuacji, w której ktoś nie może znaleźć szafki pasującej wymiarami do jego potrzeb. W takim wypadku dobrze jest postawić na szafkę na buty na wymiar, zaprojektowaną w oparciu o przedpokój zleceniodawcy. Zobacz: https://gornapolka.com/tp/szafka-na-buty-z-siedziskiem-na-wymiar/

Co wyróżnia szafki na buty budowane na wymiar?

Każda szafka na buty na wymiar daje gwarancję idealnego dopasowania do wolnego miejsca w przedpokoju, jednocześnie pozwalając na wykorzystanie każdego wolnego centymetra kwadratowego. Możliwe jest nie tylko zamówienie szafki o konkretnej objętości, ale również określenie rozmiarów każdej z szuflad i szafeczek. Niezależnie od tego czy ktoś potrzebuje asymetrycznej szafki na buty, czy też komody o nietypowej wysokości – zamawiając meble na zamówienie można bardzo łatwo spełnić te potrzeby aranżacyjne.

Jakich informacji potrzeba do zamówienia szafki?

Oczywiście przed zamówieniem trzeba zmierzyć wymaganą długość, szerokość i wysokość jaką ma się odznaczać szafka na buty na wymiar. Poza tym dobrze jest dokładnie określić materiał wykonania lub skonsultować tę sprawę z firmą realizującą zlecenie. Dobrze też pomyśleć o pojemności i rozmiarze każdej z szuflad, tak aby w jednej z nich można było trzymać wyższe lub szersze obuwie (na przykład kozaki i kalosze). Ponadto warto upewnić się co do wyglądu zamówionej szafki, a w przypadku nietypowych elementów estetycznych poprosić chociaż o jej projekt.

Możesz również polubić…