Fotel z Twoich marzeń i snów

W dzieciństwie większość z nas marzyła o bujanych fotelu na biegunach. Kojarzący się z babcią i dziadkiem wiklinowy fotel stanowił centrum naszych marzeń. Czasy jednak się zmieniają i sprawy przybierają aktualnie zgoła inny obrót. Fascynacja wszystkim co obce sprawiła, że fotel wiszący to nasz najnowszy must have.

WISZĄCY FOTEL- CO TO TAKIEGO?

Wiszący fotel: http://www.dedekor.pl/fantastyczny-fotel-wiszacy-cruz to rodzaj hamaka, lub półotwartej kuli zawieszanej nad ziemią. Jego wnętrze zazwyczaj wypełnione jest miękkimi poduszkami, tak by pobyt w nim uczynić jak najprzyjemniejszym.

Większość najbardziej znanych sklepów dekoratorskich i wnętrzarskich posiada aktualnie tego typu modele w swoich kolekcjach. Fotele przystosowane są nie tylko do zawieszenia w ogrodzie, ale również w domu czy na balkonie.

Odpowiednie mocowanie zapewnia długotrwałe ich użytkowanie bez ryzyka upadku spowodowanego nietrwałym zawieszeniem.

MIEJSCE ZAKUPU FOTELA MA ZNACZENIE?

Decydując się na kupno fotela, warto skorzystać z miejsc o ugruntowanej renomie. Wykonane z mocnego materiału wiszące fotele zapewniają bezpieczeństwo, którego nie może zagwarantować kosztujący kilka złotych egzemplarz pochodzący z pobliskiego targowiska. Ważne jest to szczególnie w przypadku przeznaczenia fotela dla najmniejszych członków rodziny.

Możesz również polubić…