Lampa – serce każdego pomieszczenia

Nie ulega wątpliwości, że piękne wnętrza i niebanalne aranżacje to zasługa nietuzinkowych dodatków i ciekawych gadżetów, które tworzą klimat danego pokoju i nadają mu wyjątkowego charakteru. Jednym z takich elementów są z pewnością lampy.

Diabeł tkwi w szczegółach

Wybór lampy w zaskakujący niekiedy sposób zmienia całą aranżację danego pokoju. Odpowiednio dobrana lampa sprawia, że wystrój jest nie tylko ciekawy, ale wydaje się też przytulny. Warto to wszystko odpowiednio wcześniej zaplanować oraz sprawdzić jakie lampy nowoczesne będą pasować do danego pomieszczenia.

Piękna lampa odmienia wnętrze

Kupując lampy nowoczesne warto wybierać takie o transparentnych kloszach, które dają jednocześnie jasne i nieco rozproszone światło. Dzięki temu pokój będzie się wydawał większy.

W niewielkich pomieszczeniach warto skierować strumień światła na sufit, dzięki czemu można je optycznie podwyższyć. Z kolei umieszczając lampę obok lustra, tworzymy coś na kształt gry świateł, która nie tylko powiększa pokój, ale także nadaje mu charakteru.

Aby uzyskać nieco kameralny i nastrojowy klimat warto

pomyśleć o lampach, które mają klosze nieprzepuszczające światła.

Warto także pamiętać, że Lampy o nieco bardziej odważnych kształtach i kolorach rewelacyjnie odciągną uwagę od mniej efektownych części salonu.

Możesz również polubić…