Nowoczesne szafki na buty – stylowe i eleganckie

Przedpokój to pomieszczenie, które zazwyczaj nie jest zbyt duże. Mimo wszystko ważne jest, aby znalazła się w nim szafka na buty oraz wieszak lub szafa. Szafka na buty jest istotnym elementem wyposażenia, gdyż stojące na podłodze buty nie wyglądają estetycznie. Ale jaką szafkę na buty wybrać? Czy zmieści się ona w niewielkim przedpokoju?

Nowoczesne szafki na buty do przedpokoju

szafki na buty

Szafki na buty występują w wielu stylach i wzorach, dzięki czemu łatwo jest je dopasować do każdego wnętrza. Jeśli przedpokój jest długi i wąski to najlepsza będzie wysoka i wąziutka szafka na buty w kolorze białym lub beżowym. W dużym przedpokoju można postawić większą szafkę na buty w ciemniejszych kolorach. Najlepszym połączeniem będzie czarna szafka na buty stojąca przy białej ścianie. Dodatkowo czarna szafa i wieszak z siedziskiem, które stworzą niepowtarzalny klimat. Szafka na buty powinna pasować nie tylko do przedpokoju, ale także do całego wystroju panującego w mieszkaniu. Nowoczesne i eleganckie szafki do przedpokoju charakteryzuje minimalistyczny styl, prosta konstrukcja i funkcjonalność.

Jaką szafkę wybrać do małego przedpokoju?

Nawet w niewielkim przedpokoju można postawić wąską szafkę na buty. Aby zmieściło się w niej więcej par obuwia wystarczy wybrać wyższy model, w którym będzie można przechowywać kilka, a nawet kilkanaście par butów. Ale można wybrać także malutką szafkę, która pomieści cztery pary butów, a przy tym nie zabierze zbyt dużo przestrzeni. Ważne jest, aby znalazła się ona w miejscu, w którym nie będzie przeszkadzać, a też łatwo będzie można ją przestawić, w przypadku na przykład zakupu większych gabarytowo przedmiotów do domu.

Możesz również polubić…