Poduszki dekoracyjne udanym przepisem na efektowne wnętrze

W trendach dekoratorskich prym wiodą obecnie stylowe dodatki, które w łatwy sposób odmieniają każde wnętrze. Na szczególną uwagę zasługuję poduszki, które nadają pomieszczeniom przytulności i rodzinnego ciepła. Stylowe akcesoria można dopasować pod kątem koloru ścian pomieszczenia, mebli tapicerowanych oraz wypoczynkowych. Można mieć pewność, że wybierając nowoczesny dodatek, wnętrze nabierze pozytywnego wydźwięku i będzie ono klimatyczne, przytulne oraz zgodne z obecnymi trendami.

Modne poduszki o niepowtarzalnym designie

poszewka dekoracyjna catarinaPoduszki dekoracyjne posiadają uniwersalne zastosowanie, są lekkie, kompaktowe ale też jednocześnie trwałe. Można je w każdym momencie przenieść z jednego pokoju do innego, zmieniając w ten sposób wystrój i dodając mu klimatyczności. Obecnie, poduszki projektowane są w różnych stylach i charakterach. Można je dopasować do świątecznych dodatków, ozdób choinkowych jak i również do innych akcesoriów. Bardzo modne są poduszki pikowane, które zdobione są modnymi dżetami. Ciekawie prezentują się również włochate akcesoria, które zdobione są syntetycznym futerkiem. Są one bardzo miłe i przyjemne w dotyku. Modne poduszki o oryginalnym designie cenione są za:

  • walory użytkowe
  • jakość wykonania
  • różnorodną kolorystykę
  • mnogość wzorów i rodzajów

Ciekawy wybór poduszki dekoracyjnej znaleźć można tutaj https://www.sfmeble.pl/c/poduszki-dekoracyjne-akcesoria-salon.

Stylowe akcesoria w klimatach skandynawskich oraz rustykalnych

Stylowe i modne poduszki występują w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. W trendach dekoracyjnych niezmiennie prym wiodą modele kwadratowe czyli popularne ,,jaśki” w rozmiarze 40×40 cm. Modne są także modele prostokątne, oraz poduszki które ustawia się w kolejności od największej do najmniejszej. Te stylowe dodatki można umieścić na modnym wypoczynku, sofie, kanapie. Bardzo ciekawie prezentują się one również, gdy są umieszczone w wiklinowym koszu, wraz z kocami i narzutami. Ciekawą koncepcją jest także umieszczanie poduszek w witrynce okiennej, na szerokim parapecie, wokół książek i świeczek. Taka koncepcja doskonale będzie współgrać z klimatem skandynawskim oraz rustykalnymi wnętrzami.

Możesz również polubić…