Szafka na buty – jaką wybrać?

Tak samo jak nasze ubrania, nasze buty również powinny mieć swoje miejsce. Większość z nas niestety nie posiada ogromnej garderoby, w której moglibyśmy przechowywać swoje obuwie. Właśnie dlatego szafka na buty to mebel niezbędny w każdym domu!

Postaw na odpowiedni rozmiar!

Odpowiednia szafka na buty powinna pasować do naszego wnętrza zarówno wyglądem, jak i rozmiarem. Jeśli mamy do dyspozycji ogromną garderobę, nie musimy martwić się jej wielkością, jednak w małych korytarzach czy przedpokojach, najlepiej sprawdzi się szafka na buty 60 cm. Szafka w rozmiarze 60 cm nie zajmie dużo miejsca, będzie jednak na tyle pojemna, by pomieścić buty wszystkich domowników! Odpowiednio dobrana szafka na buty 60 cm będzie ozdobą Twojego korytarza i możemy zagwarantować, że będzie wyglądała dużo schludniej, niż ułożone w rzędzie pod ścianą buty.

szafka na buty 60 cm

Jakie cechy powinna posiadać dobra szafka na buty 60 cm?

W meblach cenimy przede wszystkim wygląd i wytrzymałość. Na rynku dostępnych jest wiele modeli szafek na buty np. na gornapolka.com, każdy znajdzie więc taką, która charakterem odpowiednia będzie do jego wnętrza. Najważniejsze jest jednak, by szafka cm była:

  • wykonana z tworzywa odpornego na wilgoć,
  • łatwa w utrzymaniu jej w czystości,
  • wyposażona w wytrzymałe zawiasy,
  • odpowiednio głęboka i pojemna.

Wybór szafki na buty 60 cm zawsze powinien być poprzedzony starannymi pomiarami pomieszczenia, by mieć pewność, że wybrany mebel nie będzie utrudniał nam przejścia w korytarzu ani nie będzie kolidował np. z otwieranymi drzwiami.

Możesz również polubić…