Meble Eichholtz – czy warto inwestować w holenderską jakość?

Gustowne wnętrze z charakterem doceni każdy, kto ma choć minimalne pojęcie o wystroju wnętrz. Dobrze dobrane meble i dodatki to klucz do sukcesu, jakim będzie eleganckie, a jednocześnie przytulne i przyjazne lokum. Zwolennikom zachowania takich proporcji przypadnie do gustu holenderska marka Eichholtz.

Holenderski producent skupia się na produkcji bardzo eleganckich elementów wyposażenia wnętrz, utrzymanych w klasycznym stylu. Komuś, kto preferuje klimat typowo nowoczesny, industrialny czy minimalistyczny, meble marki Eichholtz mogą nie przypaść do gustu. Marka ta specjalizuje się w projektowaniu stylistycznie różnorodnych produktów, jednak ich cechą charakterystyczną jest zdecydowanie elegancka linia. Oferta zawiera zarówno meble, elementy oświetlenia, jak i dodatki oraz akcesoria do wystroju wnętrz. W asortymencie sklepu znajdują się też unikalne produkty, importowane z krajów Azji, takich jak Birma, Indie czy Chiny.

Co jeszcze jest charakterystyczne dla mebli Eichholtz, to przede wszystkim pikowane kanapy, które są flagowym produktem firmy. Holenderska marka stawia na wysoką jakość wykonania i materiałów oraz precyzyjne wykończenie, co niestety przekłada się na ceny mebli: nie należą one do najniższych. Jednak dla kogoś, kto ceni sobie niewymuszoną elegancję, oryginalny design oraz trwałość i gwarancję jakości, będzie to dobry wybór. Choć wielu producentów oferuje meble w podobnym stylu i można znaleźć tańsze zamienniki, należy pamiętać, że meble to inwestycja na lata i nie warto oszczędzać na gatunku.

Możesz również polubić…