Narożnik z funkcją spania – wielofunkcyjny mebel

Metraż polskich mieszkań w zdecydowanej większości nie rozpieszcza właścicieli. Narzekać mogą w szczególności mieszkańcy bloków z wielkiej płyty. Dlatego też nie powinna dziwić wielofunkcyjność salonu. W dzień pełni funkcję pokoju gościnnego i wypoczynkowego. Nocą zamienia się w sypialnię.

W wielofunkcyjnym salonie najlepszy będzie narożnik z funkcją spania

W tego typu pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się narożniki z funkcją spania. Dniem można na nich wygodnie się rozłożyć oglądając film lub czytając książkę. Nocą będzie pełnił funkcję wygodnego łóżka. Narożnik do salonu powinien więc nie tylko dobrze się prezentować. Ważna jest również jego wielkość, dodatkowe funkcje oraz materiały z jakich został wykonany.

Narożnik do małego wnętrza

Narożniki z funkcją spania najlepiej sprawdzą się w dużych rodzinach. Właściciele małych mieszkań powinni postawić na narożniki modułowe. Tego typu meble pozwalają uzyskać zupełnie dowolny kształt. Dzięki czemu o wiele łatwiej je dopasować do małych pomieszczeń. Poszczególne elementy można swobodnie przestawiać i zestawiać ze sobą.

Duże rodziny, w których szaleją małe dzieci powinny postawić na narożniki obite łatwym do utrzymania czystości materiałem. Na pewno nie sprawdzą się meble o jasnych, beżowych barwach. W sklepach dostępne są narożniki, którym blask można przywrócić przy pomocy zwykłej ścierki namoczonej wodą. Najbardziej popularne w chwili obecnej są narożniki w odcieniach szarości. Wybór kolorów i materiałów na obicia jest zdecydowanie większy. Możemy wybierać kanapy wykonane z lnu, żakardu czy skóry. Inwestując nieco więcej w narożnik można cieszyć się dodatkowymi udogodnieniami jak podnoszone podłokietniki czy podnóżki.

Możesz również polubić…