Surowe wnętrze

nowoczesna półka

Przestrzenie industrialne już od dobrych kilku lat zagościły w polskich domach na dobre. Wysokie ściany i odległe sufity w surowych, szarych lub białych odcieniach, okryte elementy instalacji grzewczej i elektrycznej oraz cegły. Duże ilości cegieł. I jak w tym wszystkim dobrze wyeksponować książki?

Rurki hydrauliczne


Już od dawna rurki hydrauliczne przestały być materiałem zaskakującym w mieszkaniach. Nie chodzi o rurki doprowadzające wodę, ale o takie, które służą jako interesujące i oryginalne podpórki do półek. Doskonale wyglądają połączone z surowym drewnem, które to stanowi podporę dla kolekcji książek. Nowoczesne półki na książki wcale nie muszą być tworzone z klasycznych, stonowanych materiałów – wszystko zależy od gustu i zasobności portfela.

Meble z rurek hydraulicznych nie należą do najtańszych, ale modne trendy w aranżacji wnętrz nigdy takie nie były. Można sporo zaoszczędzić samemu tworząc tego typu konstrukcje, ale niestety nie każdy człowiek ma w dłoniach fach i jest w stanie zaryzykować wyglądem swojego mieszkania.

Metal połączony z drewnem zawsze wyglądał dobrze, a jego odpowiednie zmodyfikowanie tak, aby pasował do określonego wnętrza to już żaden problem. W dobie dzisiejszych czasów naprawdę nie jest trudno znaleźć rozwiązania, które będzie odpowiadało wszystkim domownikom i takiego, które równocześnie nie do końca zrujnuje domowy budżet, który nie zawsze jest gotowy na poświęcenia.

Możesz również polubić…