Doskonała kawa tylko i wyłącznie przy pięknym stoliku kawowym

Każdy powinien znaleźć codziennie choć chwilę dla siebie. Większość osób pije regularnie kawę i to nie jedną. Dlatego doskonałym pomysłem jest uczynienie z tej czynności czegoś wspaniałego. Pyszna kawa wypita w przytulnym miejscu, gdzie znajduje się piękny stolik kawowy i wygodny fotel. Czego można chcieć więcej?!

Nowoczesne stoliki kawowe do każdego wnętrza

Stolik, przy którym pije się kawę, powinien być odpowiednio dopasowany do wnętrza, w którym się znajduje. Musi też mieć odpowiednią wysokość. Najlepiej jest dopasować wysokość do rodzaju siedziska. Najwygodniej jest wówczas, gdy blat znajduje się na wysokości sofy czy krzesła. Nie powinien być także zbyt duży. Postawienie na stoliku wazonu z żywymi kwiatami będzie doskonałym zwieńczeniem chwili spędzonej przy kawie.

Jakie stoliki dostępne są w sklepach?

Producenci prześcigają się w modelach i stylach stolików. Najczęściej spotykane są stoliki:
– drewniane
– metalowe ze szklanym blatem
– metalowe z drewnianym blatem
– rattanowe
– z płyty wiórowej
Bardzo popularne są także druciane stoliki kawowe. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i na tarasie. Druciany stolik kawowy to połączenie nowoczesności z klasycznym stylem.

Na co zwrócić uwagę wybierając stolik?

Aranżując każde wnętrze, trzeba wziąć pod uwagę aspekt funkcjonalny. Meble powinny być praktyczne, ale również stylowe. Stolik powinien pasować do wnętrza, w którym się znajdzie. Jeśli stolik ma stanąć na balkonie lub tarasie, to należy zwrócić uwagę, aby był on odporny na warunki atmosferyczne. Ważna jest wysokość stolika i jego wielkość. W przypadku stolika w salonie najlepiej wybrać wielkość blatu o połowę mniejszą niż powierzchnia kanapy. Nie wolno pominąć oczywiście jakości. Stolik musi być stabilny i solidny, aby mógł służyć przez wiele lat.

Możesz również polubić…