Szafki nocne na wymiar- czy warto je mieć?

Meble na wymiar to nie tylko duże szafy, ale też jak się okazuje mniejsze szafki. Jedną z takich propozycji jest szafka nocna na wymiar. Jest to mebel, który może być dowolnie personalizowany, a to wszystko po to, by jak najlepiej mógł wpasować się do sypialni dużej oraz małej. Stolik jest niezbędny i daje potrzebną przestrzeń na położenie telefonu, kubka z herbatą, czy też dekoracji. Jakie szafki nocne można wybrać? Warto się o tym przekonać.

 Szafki nocne na wymiar- funkcjonalność w parze z wyglądem

Szafki nocne na wymiar to propozycja, która daje wiele możliwości. Po pierwsze jest to mebel, który może być personalizowany pod względem:

  • koloru,
  • głębokości,
  • szerokości,
  • wyboru uchwytów.

Wybrać można wiele parametrów, a wszystko to po to, by dopasować szafkę do swojej sypialni. Jeśli chodzi o kolory, to do wyboru są takie klasyki jak biały, czarny czy też brązowy. Szerokości wahają się od 30 do aż 70 centymetrów, a głębokość może się wahać od 30 do 40 centymetrów. Uchwyty pozwalają na wybór nie tylko koloru, ale też kształtu. Wysokość mebla to natomiast około 60 centymetrów. Warto też mieć na uwadze, że różne kolekcje meblowe mogą mieć nieco inne wymiary.

szafki nocne na wymiar

Szafki nocne na wymiar- dlaczego warto je mieć?

Szafki nocne na wymiar jak np. te tutaj to propozycja, która może całkowicie odmienić sypialnię. Szafki można wybrać tak, by pasowały one nie tylko do łóżka, ale też do całego pokoju. Dzięki temu można stworzyć nie tylko funkcjonalną przestrzeń, ale też taką, która będzie cieszyć oko. Warto zastanowić się ile szafek jest potrzebnych. Kolor szafki można wybierać nie tylko tak, by był zgodny z kolorem łóżka, ale warto też uwzględnić kolor ścian, czy też podłogi. Dobrze, jeśli całość będzie ze sobą dobrze współgrała. Meble na zamówienie są realizowane w stosunkowo krótkim terminie, a cały zestaw jest wysyłany na adres domowy, gdzie użytkownika czeka samodzielny montaż, który jednak nie jest zbyt skomplikowany. Szafki nocne na wymiar to wybór na całe lata.

Możesz również polubić…