Jakie uchwyty warto wybrać do nowego mieszkania?

Klienci bardzo często przy wyborze mebli kuchennych mają dylemat, na jakie uchwyty się zdecydować. Nic dziwnego, gdyż wybór w sklepach jest ogromny. Uchwyty do mebli można dostać tak naprawdę w każdym rozmiarze, kolorze, wzorze i kształcie. Na topie od wielu lat są uchwyty drewniane, które słyną z niezawodności i solidności. Panie coraz częściej jednak decydują się na uchwyty ceramiczne, które dodają blasku każdym meblom. Co więc wybrać spośród tak różnorodnego asortymentu?

meblowe uchwyty ozdobne

Uchwyty do mebli – oryginalne, efektowne i funkcjonalne

Przede wszystkim warto dobrać uchwyty do konkretnych mebli. Jeżeli meble zostały wykonane w klasycznym stylu, z pewnością nie będą do nich pasować uchwyty do mebli kryształowe, szklane lub transparentne. Jeżeli kuchnia jest w stylu retro, być może warto poszukać gustownych i co najważniejsze unikatowych uchwytów na rozmaitych targowiskach, pchli targach i giełdach.

Nowoczesne i tanie uchwyty do mebli

Jeżeli chce się kupić nowoczesny, elegancki uchwyt do komody, szafy w sypialni lub szafy w korytarzu, to w takiej sytuacji warto postawić na jakiś model ozdobny, który będzie upiększał ten mebel. Takie oryginalne i nowoczesne uchwyty do mebli znaleźć można bezpośrednio u producentów mebli, jak i na serwisach aukcyjnych (zarówno tych polskich i zagranicznych). Trzeba jednak zwrócić uwagę, czy będą pasować one do posiadanych mebli i czy będą wygodne w codziennym użytkowaniu. Bardzo często zdarza się tak, że domownikom źle się otwiera szafki, gdy uchwyty do szafy są przekombinowane

Możesz również polubić…