Modne aranżacje z lamelami – stolik kawowy Borneo

Możliwości aranżacyjne desek lamelowych są bardzo szerokie. Te coraz bardziej popularne dekoracje pojawiają się zarówno w domach prywatnych, jak i biurach czy hotelach. Nadają wnętrzom elegancji, nowoczesności i przytulności. W ostatnim czasie stały się także elementem mebli, czego przykładem jest np. stolik kawowy Borneo.

Lamele na ścianach, sufitach i meblach

Deski lamelowe mają postać cienkich listewek węższych lub szerszych, które mocuje się obok siebie w niedużych odstępach. Sposób mocowania może być dowolny – zarówno pionowo, jak i poziomo – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. W ten sposób ozdabia się ściany i sufity w salonach, jadalniach, a także w biurach czy hotelach. Deski lamelowe wykorzystuje się również do tworzenia przeziernych przepierzeń, co ma zastosowanie w biurach, ale nie tylko – równie dobrze w ten sposób można wydzielić strefy we własnym mieszkaniu. Najnowszym trendem są lamele jako elementy dekorujące meble, np. szafy, komody czy stoliki.

Stolik wykonany z lameli

Listwami lamelowymi zdobi się fronty mebli, ale można je także zastosować w nieco innym sposób – przykładem jest stolik kawowy Borneo, które świetnie wpisze się w salon, w którym główną rolę odgrywają lamele, ale nie tylko – równie dobrze będzie prezentował się solo w połączeniu z innymi klasycznymi lub nowoczesnymi meblami. Stolik wykonany z lameli posiada duży blat oraz stylowe nóżki, dzięki czemu każdy salon nabierze eleganckiego charakteru.

stolik kawowy Borneo

Przyjemna i ponadczasowa kolorystyka

Stolik kawowy Borneo dostępny jest w bogatej kolorystyce – oznacza to, że łatwo będzie można go dopasować do innych mebli i dekoracji w pomieszczeniu. Do dyspozycji jest ponadczasowa biel, czerń, a także szarości i odcienie szlachetnego drewna. Wybierając konkretną tonację wnętrze może nabrać między innymi ciepła i przytulności.

Możesz również polubić…