Krzesła odpowiednie na taras

Wielkimi krokami zbliża się sezon otwarcia tarasów i balkonów. Dla wielu mieszkańców bloków oraz domów wolno stojących to przestrzeń dziennego odpoczynku i relaksu. Warto urządzić swój taras tak, by był wygodnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Poza zakupami takimi jak kwiaty czy inne rośliny zielone, oraz akcesoriami jak latarnie, świece, poduszki czy pledy, do urządzenia tarasu potrzebujemy też mebli. Jakie meble kupić były i funkcjonalne i atrakcyjne.

Stoliki i krzesła plastikowe

Meble wykonane z plastiku wcale nie muszą być brzydkie, warto o tym pamiętać podczas poszukiwań kompletu na taras. Nowoczesne krzesła plastikowe zachwycają designem, lecz poza tym są też bardzo praktyczne. Lekkie, łatwe do przenoszenia oraz proste w utrzymaniu czystości, bez wątpienia sprawdzą się na balkony i tarasy, nawet te niezadaszone. Deszcz im niestraszny, nie wymagają szczególnego traktowania czy pielęgnacji.

 

Stoliki i krzesła drewniane

Meble wykonane z drewna prezentują się naprawdę pięknie, nie tylko wewnątrz domu, ale również na balkonach i tarasach. Zwykle ich cena jest wyższa od mebli plastikowych, jednak dobrą wiadomością jest to, że z powodzeniem można pokusić się o zakup mebli używanych, a następnie odrestaurować je według swojego pomysłu. Znacznie obniży to koszty umeblowania tarasu.

Meble z palet

Modne od kilku sezonów meble z palet wciąż niezmienne się podobają. To zdecydowanie propozycja nisko budżetowa, wymagająca jedynie trochę kreatywności oraz dwóch rąk do pracy. Samodzielne wyszlifowanie palet i pomalowanie ich w wybranym kolorze, pozwoli stworzyć nam modny zestaw do umeblowania tarasu.

Możesz również polubić…