Lampy Hubsch – nowoczesne oświetlenie

Montaż odpowiedniego oświetlenia, a także dobór odpowiednich lamp to ważna czynność w każdym pomieszczeniu.

Modele lamp pokojowych

Plafony, żyrandole, kinkiety – to tylko niektóre modele lamp, które w zależności od rodzaju pomieszczenia umieszczane są na sufitach, ścianach a czasami w podłodze. Lampy spełniają przynajmniej dwie funkcję – są elementami dekoracyjnymi oraz rozjaśniają mrok wieczorami, nocami i ciemnymi porankami.

Na rynku można znaleźć wiele nowoczesnych i tradycyjnych modeli lamp wiszących czy stojących, nadających się do zamontowania w salonach, sypialniach lub też na tarasie. Do jednych z chętnie kupowanych modeli można zaliczyć produkty wykonane w typowym stylu skandynawskim, a mianowicie lampy hubsch.

Spośród wielu rodzajów lamp hubsch z pewnością można wyróżnić lampę wiszącą wykonaną z metalowego pręta w kształcie migdała z kulistym mlecznym klosze. Lampa zawieszona na długim pręcie wyjątkowo dobrze prezentuje się w salonie, umiejscowiona bezpośrednio nad stolikiem-ławą.

Innym przykładem są modele z metalowym kloszem w kolorach białym, srebrnym, czarnym lub innym, idealnie nadająca się do kuchni lub do przestrzeni o charakterze loftu.

Nowocześnie oświetlony pokój młodzieżowy

Ciekawym akcentem dekoracyjnym w pokoju młodzieżowym może być model lampy którego klosz został wykonany z grubego jasnego papieru. Jej prosty, a zarazem designerski charakter z pewnością doda klimatu temu pokojowi.

Przedpokój, tak jak każde pomieszczenie również powinien być dobrze oświetlony – unikalna w swojej formie lampa wisząca z kloszem w dwóch kontrastowych kolorach, doskonale zaakcentuje charakter pomieszczenia, a w razie konieczności rozświetli go dwukolorowym światłem.

Możesz również polubić…