Lustro dekoracyjne – przepis na ciekawy salon

Salon to pokój reprezentacyjny. To tu przyjmujemy gości i spędzamy najwięcej czasu. Warto zadbać, by jego wystrój był elegancki i interesujący. Lustra dekoracyjne to bardzo ciekawy sposób na udekorowanie ściany.

Koniec z nudą!

Nie ma w mieszkaniu nic gorszego niż nudne ściany. Interesujące dekoracje na ścianach pomagają uzyskać salon, który jest wyjątkowy. Lustra dekoracyjne to świetny sposób na zaaranżowanie ciekawego pokoju dziennego. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Do salonu nowoczesnego idealnie sprawdzą się lustra dekoracyjne (https://www.dutchhouse.pl/akcesoria/lustra) frezowane. W niewielkim salonie warto stworzyć całą ścianę z luster. Koniecznie należy wybrać ścianę, która jest naprzeciwko okna. Lustrzana ściana będzie odbijała światło słoneczne, a salon dzięki temu będzie wydawał się jasny i przestronny.

W salonie glamour sprawdzi się lustro w bogato zdobionej ramie. Kryształki, które tworzą ramę wyglądają niezwykle ekskluzywnie i elegancko. Salon z taką dekoracją nie pozostanie niezauważony. Trzeba jednak pamiętać, że takie lustro dekoracyjne lubi występować solo. Jest na tyle ciekawe, że nie potrzebuje innych dekoracji.

Bardzo interesująca będzie ściana z luster w ramach. Jest to rozwiązanie dla odważnych. Niewielkie lustra należy umieścić w różnych ramach. Różnorodne kształty, rozmiary oraz kolory będą wyglądały niezwykle.

Dlaczego warto wykorzystać lustro?

Na ścianach najczęściej wieszamy rodzinne fotografie, obrazy czy grafiki. Czasami również obrazki dzieci zdobią nasze mieszkania. Trzeba jednak przyznać, że lustra dekoracyjne nadal rzadko pojawiają się w salonach. Chociaż jest to bardzo interesująca dekoracja.

Lustro warto wykorzystać w pokojach dziennych, które nie są duże. Tafla lustra optycznie powiększy i rozjaśni przestrzeń. Jest to świetna propozycja do niewielkich kawalerek czy małych jadalni wygospodarowanych z pokoju dziennego.

Ozdobienie salonu lustrami wydaje się być trudnym zadaniem. Nie jest to prawda! Bez trudu można znaleźć ramę, która wpisze się w styl, który panuje w mieszkaniu. Jest to prosty sposób na wnętrze, które będzie niepowtarzalne.

Możesz również polubić…