Romantyczna łazienka

Łazienka to miejsce, które od początku trzeba dobrze przemyśleć, aby później nie okazało się, że potrzebuje gruntownych zmian. Dobrze jest, oprócz rozplanowania hydrauliki i elektryki zaprojektować również wzornictwo, które jest niezwykle ważne w takim miejscu.

Gres na ścianach i na podłodze

Hiszpańskie płytki Vives z https://www.banyo.pl/pl/producers/vives-1299680581.html doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu, które wymaga na swoich powierzchniach ceramiki. Kunsztownie dobrane i wykonane wzornictwo wpasowuje się w niemalże każdy styl: od nowoczesnego po mocno tradycyjny. Wysokiej jakości ceramika to coś, o co powinien zadbać każdy właściciel łazienki.

Vives Farnese Molise-R Crema 

Łazienka w stylu romantycznym wcale nie musi być kiczowata, a wręcz przeciwnie. Ciemnoszara podłoga, jasnobeżowe ściany i płytki Vives Farnese Molise-R Crema na jednej z nich to wyjątkowe połączenie, które nada wnętrzu przytulności i tajemniczości zarazem. Dobrze dobrana armatura w zgaszonych, najlepiej matowych barwach pięknie skomponuje się z wyszukaną ceramiką, jaką proponuje producent Vives.

Każdy dodatek w zgaszonym kolorze podbije wygląd i wzór kafelków, dzięki czemu zyskają one unikatowy wygląd za każdym razem, kiedy zmieni się wystrój własnie dodatkami. To nic prostszego – wystarczy za każdym razem powiesić w łazience ręczniki w innym kolorze.

Warto zadbać o każdy szczegół łazienki, która będzie cieszyć domowników swoim wyglądem przez długie lata pozostając w nienaruszonym stanie.

Możesz również polubić…